01

O SPOLOČNOSTI

Spoločnosť NIU je popredným svetovým poskytovateľom riešení pre inteligentnú mestskú mobilitu, vytvorila novú trhovú kategóriu – inteligentné elektrické dvojkolesové vozidlá – s predefinovaním mestskej mobility s kľúčovým tímom BMW, Microsoft, Intel, Huawei, McKinsey, KKR a Bain Capital, ktorí sa všetci zaviazali zmeniť mestské dochádzanie na celom svete.

NIU v súčasnosti navrhuje, vyrába a predáva vysoko výkonné inteligentné e-skútre a má zjednodušené produktové portfólio pozostávajúce z troch sérií, N, M a U, s viacerými modelmi a špecifikáciami pre priame trhy pre spotrebiteľov, dodávky a zdieľanie.

NIU získala sedem hlavných medzinárodných ocenení za dizajn, vrátane Red Dot, iF, Good Design, IDEA, Red Star, DFA a Golden Pin v roku 2017 pre skúter M-Series. Séria M je jediným produktom mestskej mobility, ktorý v uplynulých dvadsiatich rokoch získal všetkých sedem ocenení za dizajn. V roku 2017 NIU spustila ultra-ľahký skúter U-Series, ktorý bol dobre prijatý zákazníkmi a oceneniami za dizajn, vrátane nemeckej Red Dot.

02

MISIA

Našou misiou je predefinovať mestskú mobilitu a zlepšiť život.

03

VÍZIA

Stať značkou číslo jedna pre mestskú mobilitu, poháňanú dizajnom a technológiou.